Roermondse zuidelijke omstreken - zwerftocht 26/27 november 2022

Vorige

Tweedaagse zwerftocht in de zuidelijke omstreken van Roermond, in een mooi afwisselend gebied met bossen, kleinschalige weilanden en rivierdalen

In dit aantrekkelijke gebied hebben Carla & Rinse voor de zaterdag een wandeling gepland van circa 25 kilometer die over de Duitse grens gaat. Zondag lopen we onder andere langs Sint Odiliënberg en door de bossen van Rosendaal, ook circa 25 kilometer.

 

Wandelingen vanaf één startpunt

Desgewenst kan er voor één dag meelopen worden gekozen. Voor de meerdaagse lopers; we kamperen twee nachten op dezelfde camping dus je hoeft niet met volle bepakking te sjouwen!

Ons uitgangspunt is “Camping Biej de Vogel”, http://www.campingbiejdevogel.nl/, deze is het gehele jaar geopend. Er is gereserveerd vanaf vrijdagmiddag /-avond, er is een tuinhuisje aanwezig bij het trekkersveldje waar we ’s avonds gebruik van kunnen maken. Zaterdagavond gaan we naar het dorp om te eten. De camping is met openbaar vervoer bereikbaar vanaf station Roermond met bus nr. 61 richting Echt. Uitstappen in Montfort en nog 1,7 kilometer lopen naar de camping. Zoek zelf even bus/trein tijden uit en de aanlooproute.

 

Herfstkleuren, foto Carla (c)

 

Praktisch

  • Tweedaagse zwerftocht, twee losse wandelingen. Ook mogelijk om een van de twee dagen mee te gaan.
  • Afstand circa 25 kilometer per dag.
  • Start- en eindpunt: Camping Biej de Vogel, Heinsbergerweg 15, Montfort, http://www.campingbiejdevogel.nl/.
  • Vertrek vanaf de camping om: 9:00 uur 's-ochtends.
  • Horeca onderweg: onzeker, neem zelf wat mee.
  • Avondeten zaterdag in het dorp.
  • Gpx-track: ja.
  • Kopie van de kaarten: nee.

 

Ga je voor het eerst mee? Lees dan dit. Zoals al onze activiteiten: onder corona-voorbehoud.

Initiatiefnemers voor aanmelden en inlichtingen: Carla & Rinse.